Оперативна інформація про стан забруднення атмосферного повітря в м. Коростені

dim_Korosten Фахівцями Держсанепідслужби області здійснюється посилений контроль за станом атмосферного повітря у зв’язку з пожежами лісових масивів, торфовищ, сухої трав’яної рослинності, що виникають, останнім часом ледь не щодня, на території області. 

Фахівцями Коростенського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» 26.08.2015 р. та 27.08.2015р. здійснено відбір проб атмосферного повітря в м. Коростені на розі вул.Грушевського та Крупської, на території парку ім.Островського, в районах АЗС «Фактор» та залізничного переїзду Чолівка.

Результати, проведених лабораторних досліджень свідчать, що у вказаних точках концентрації азоту діоксиду та ангідриду сірчистого перевищували гігієнічні нормативи. Вміст азоту діоксиду в досліджених пробах коливався в межах 0,22-0,31мг/дм3 при допустимому значенні 0,2 мг/дм3, вміст ангідриду сірчистого визначався в межах 0,48-0,59 мг/дм3 при допустимому значенні 0,5 мг/дм3.

Перебування в зоні забрудненого повітря може сприяти ускладненням серцево-судинних захворювань, захворювань органів дихання, а також бути причиною алергічних реакцій.

Враховуючи ситуацію, що склалася Головне управління Держсанепідслужби рекомендує мешканцям м. Коростеня вживати усіх можливих заходів щодо обмеження надходження шкідливих речовин до організму людини.

 Основні заходи зменшення шкідливого впливу діоксиду азоту, та ангідриду сірчистого на організм людини  полягають, в першу чергу, у обмеженні перебування людей на відкритому повітрі. Варто уникати тривалих прогулянок, особливо в часи інтенсивного руху транспорту.

В оселях рекомендовано зачиняти вікна,  часто здійснювати вологе прибирання приміщень. Корисно завішувати вікна вологою тканиною.

У разі погіршення самопочуття та виникнення ознак нездужання, що характеризуються, в першу чергу, утрудненням дихання, частим кашлем, необхідно звертатися за медичною допомогою.

Ситуація щодо стану забруднення атмосферного повітря перебуває на постійному контролі Держсанепідслужби viagra norge.