Оперативна інформація щодо стану атмосферного повітря та гама-фону

pozhezha З метою вивчення можливого впливу пожеж на стан здоров’я населення, що сталися на території Житомирської області внаслідок загоряння сухої трави та торф’яників, фахівцями санепідслужби 26.08.2015 року здійснено дослідження повітря м.Житомира в районі вул. Перемоги, 92; пров. 6-й Щорса,6; вул. Байка,7; вул.Гагаріна, 55. 

За результатами лабораторних досліджень встановлено, що концентрації азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, вуглецю оксиду та сажі  в атмосферному повітрі у вказаних точках визначалися в межах значно менших ніж гранично-допустимі концентрації.

Також фахівцями ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» проводиться моніторинг радіаційного фону міста. У період з 25.08.2015р. по 27.08.2015р. показники гама-фону визначалися в межах допустимих значень (10-16 мкР/год при допустимому рівні 25 мкР/год), що відповідає природному радіаційному фону м.Житомира і не відрізняється від показників попередніх досліджень.

Ситуація щодо стану забруднення атмосферного повітря та радіаційного фону знаходиться на постійному контролі Держсанепідслужби.