Участь у позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

TEB Заступник начальника Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області Киричук І. М. взяв участь у позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

На порядку денному розглядалися питання щодо запобігання виникненню пожеж у лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях та оперативне реагування на них, а також щодо запобігання на території області поширенню та локалізації африканської чуми свиней.

За результатами розгляду обласна комісія з питань ТЕБ та НС рекомендувала відповідним службам, головам РДА, міським і сільським головам невідкладно вжити заходів, передбачених розпорядженням голови облдержадміністрації щодо запобігання виникненню пожеж. Зокрема, це посилення заходів безпеки, обмеження відвідування лісів у випадку встановлення 5 класу пожежної небезпеки, обмеження полювання, проведення рейдів та заборону випалювання стерні і сухої трави.

Обласним управлінням, управлінням облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам у випадку виявлення свиней, інфікованих вірусом африканської чуми, доручено забезпечити чітку взаємодію відповідно до Комплексного плану спільних оперативних дій у разі виникнення підозри та підтвердження діагнозу на африканську чуму свиней на території Житомирщини.