Чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

TEB Заступник начальника Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області Киричук І. М. взяв участь у позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

На порядку денному розглядалося важливе для сьогодення питання – про додаткові заходи щодо запобігання виникненню пожеж у лісових масивах, на торфовищах і сільгоспугіддях та оперативне реагування на них.

 Звернуто увагу членів комісії на те, що висока температура та тривала відсутність опадів призвела до значного висушування ґрунту і створення надзвичайної пожежної небезпеки в лісах. А ситуація з безконтрольним випалюванням сухої трави, стерні, сільськогосподарських залишків на землях різного цільового призначення, що межують з лісовими насадженнями та торфополями, набула масового характеру.

Заслухавши інформації керівників відповідних служб та з метою попередження виникнення лісових, торф’яних і польових пожеж в області, за підсумками засідання комісії прийнято ряд важливих рішень.