Чергове засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року

Shtab Головний спеціаліст відділу організації держсанепіднагляду Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області Галина Дановська взяла участь у черговому засіданні обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Серед питань порядку денного розглядалися питання організації роботи пришкільних таборів відпочинку В серпні 2015 року орієнтовно планується відкриття  81 пришкільного табору відпочинку у восьми районах області. Рішення про відкриття таборів прийматиметься за результатами перевірок відповідних органів.

Одним із питань порядку денного було питання про підготовку комунального підприємства «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» до оздоровчої зміни, яка розпочне роботу в серпні 2015 року. Галина Дановська озвучила результати проведеного обстеження зазначеного закладу, акцентуючи увагу на питаннях забезпечення належних санітарно-епідемічних умов для оздоровлення та відпочинку дітей.

З метою забезпечення належних умов оздоровлення та відпочинку дітей керівнику закладу надано пропозиції щодо необхідності дотримання вимог  Державних санітарних правил і норм «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів» ДСанПіН 5.5.5.23-99, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26.04.99 № 23.