Про стан забруднення води р. Ірша в районі Малинського водосховища

 

malin_rezultЗа оперативною інформацією 06.07.2015 року спеціалістами Малинського міжрайонного управління виявлено факт забруднення р. Ірша невідомою речовиною: на поверхні водного дзеркала Малинського водосховища виявлено маслянисті плями коричневого кольору.

Під час розслідування факту забруднення води р. Ірша в районі Малинського водосховища фахівцями Держсанепідслужби відібрано проби води для визначення санітарно-хімічних та мікробіологічних показників.
За результатами проведених лабораторних досліджень виявлено невідповідність якості води вимогам СанПиН 4630-88 «Санитарные правила и нормы охраны поверхностных вод от загрязнения» за наявністю на поверхні водного дзеркала маслянистої плями та за показником вмісту марганцю загального. Вміст марганцю загального при цьому перевищував ГДК в 2 рази.
Вміст нафтопродуктів і синтетичних поверхнево-активних речовин у досліджених пробах не перевищував гранично допустимих показників.
За мікробіологічними показниками у досліджених пробах води відхилень не виявлено.
За результатами візуального обстеження станом на 08.07.2015 року маслянистих плям на поверхні водного дзеркала водосховища не виявлено.