Скайп-нарада з головними державними санітарними лікарями Житомирської області

 

04 червня 2015 року в Головному управлінні Держсанепідслужби у Житомирській області відбулася скайп-нарада з головними державними санітарними лікарями підзвітних територій.
На порядок денний наради винесено питання про стан інфекційної захворюваності гострими кишковими інфекціями за 5 місяців 2015 року та завдання щодо покращення епіднагляду за інфекційними захворюваннями, про стан підготовки закладів оздоровлення та відпочинку до оздоровчого сезону 2015 року та про якість продуктів харчування та питної води за результатами проведеного соціально-гігієнічного моніторингу.
Під час наради було детально проаналізовано динаміку та структуру інфекційної захворюваності населення області серед різних вікових груп та за окремими нозологіями. В ході обговорення прийнято відповідний перелік заходів щодо покращення епіднагляду за станом захворюваності на кишкові інфекції.
За оперативними даними держсанепідслужби області влітку 2015 року готуються до відкриття 15 позаміських оздоровчих таборів та 81 пришкільний табір відпочинку.
Протягом 19-25 травня поточного року фахівці Головного управління брали участь у роботі комісії облдержадміністрації по перевірці стану підготовки до роботи оздоровчих таборів області. Результати перевірок заслухані на засіданнях обласного штабу з оперативного вирішення питань оздоровлення дітей у 2015 році та на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.
Також обговорено питання організаційного характеру щодо забезпечення належних санітарно-епідемічних умов у закладах відпочинку та оздоровлення для дорослого населення та функціонування пляжів і рекреаційних зон.
За результатами представленого аналізу якості продуктів харчування та питної води за даними проведеного соціально-гігієнічного моніторингу протягом 5 місяців поточного року зроблено відповідні висновки та наголошено на необхідності забезпечення належного проведення соціально-гігієнічного моніторингу якості харчових продуктів та питної води згідно чинного законодавства.

Пошук