Засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей

shtab_ozdorЗаступник начальника Головного управління Кончаківська Світлана Петрівна взяла участь у засіданні обласного штабу з оперативного вирішення питань під- готовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей.
На порядку денному засідання розгляда- лися питання про виконання вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» в Бердичівському, Брусилівському, Попільнянському, Радомишльському районах.

Керівники районного штабу з оперативного вирішення питань підготовки закладів проінформували про хід виконання запланованих заходів щодо забезпечення належних умов для відпочинку та оздоровлення дітей.

За оперативними даними держсанепідслужби області влітку 2015 року в Бердичівському районі планується відкриття та функціонування трьох позаміських таборів: «Березовий гай» Бердичівської районної ради, «Соколятко» Бердичівської міської ради та релігійний табір «Відкрите серце».

Зазначені заклади відпочинку та оздоровлення планують відкриття відпочинкових змін з 8 червня по 21 червня. Спеціалісти держсанепідслужби області беруть участь у комісійних обстеженнях таборів з метою встановлення відповідності оздоровчих закладів санітарно-гігієнічним вимогам. За результатами здійснених перевірок керівникам оздоровчих закладів надано конкретні пропозиції щодо забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов для оздоровлення та відпочинку дітей.

Функціонування пришкільних таборів у Бердичівському районі влітку 2015 року не планується.

За оперативними даними в Брусилівському, Попільнянському та Радомишльському районах 2015 року функціонування закладів відпочинку та оздоровлення не заплановано.