Зоонозні природно-вогнищеві інфекції

       З метою вивчення активно діючих осередків природно вогнищевих захворювань фахівці  відділення особливо небезпечних інфекцій  ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» виїжджали в Пулинський район.

      За результатами досліджень  відібраних матеріалів ( дрібні ссавці, їх гнізда, погадки птахів та інш.) виявлені антитіла та антигени до туляремії (11 з 75), псевдотуберкульозу (4 з 75), ієрсініозу (7 з 75) та лептоспірозу (1 з 75).

     Для визначення активності осередків  будуть проводитися повторні дослідження.

    Висока питома вага позитивних знахідок при дослідженні об’єктів довкіллі свідчить про можливість виникнення випадків захворювань серед людей.

Що потрібно знати  про ці інфекції та як уберегтися від зараження?

         Всі захворювання відносяться до зоонозних природно-вогнищевих інфекцій (хворіють тварини та люди). Зараження відбувається  від тварин, захворювання від людини до людини не передається. В нашій області реєструються поодинокі випадки ієрсініозу та лептоспірозу. В Україні  відмічались тяжкі форми лептоспірозу  з летальним наслідком.

          Туляремія – інфекція, що рідко зустрічається, але має важкі клінічні форми та проявляється гострою гарячкою, ураженням різних внутрішніх органів та сепсисом. Шляхи проникнення туляремічного мікроба різні: через шкіру, слизові оболонки очей, ротової порожнини, дихальних шляхів, травневого тракту. А отже і клінічні форми цього захворювання різні.

          Псевдотуберкульоз – гостре інфекційне захворювання,  що може проявлятися такими клінічними формами як скарлатиноподібна висипка, ураженням шлунково-кишкового тракту, печінки, нерідко має рецидивний перебіг тяжкого ступеня. Заразитися людина може при вживанні харчових продуктів, що забруднюються в місцях, доступних для гризунів (склади, бази, овочесховища, молочно – товарні ферми).

          Ієрсініоз – гостре інфекційне захворювання, при якому домінуючим синдромом є ураження травного каналу, що проявляється діареєю. Також можуть уражатися печінка, суглоби, інші органи та системи. Зазвичай захворіти людина може при вживанні інфікованих харчових продуктів таких як м’ясо свиней та продукти виготовлені з нього, молока, овочей. Характерними в більшості випадків є такі симптоми як лихоманка, головний біль, слабкість, ломота в суглобах і м’язах, діарея, біль у животі, нудота, блювання.

           Основу профілактики всіх цих захворювань складають санітарно-гігієнічні заходи. Першорядне значення має попередження зараження  овочів, фруктів і коренеплодів, для чого необхідно дотримання санітарних правил утримання місць їх зберігання. Слід обмежити вживання харчових продуктів, які використовують без термічної обробки. Також важливими є заходи, що перешкоджають доступ  до їжі та питної води для гризунів, птахів і домашніх тварин. Ефективними є заходи боротьби з гризунами.

           Враховуючі різноманітні клінічні прояви цих захворювань важливим є лабораторна діагностика випадків, яка проводиться лабораторією особливо-небезпечних інфекцій обласного лабораторного центру.

           Тож при перших ознаках хвороби звертайтеся до лікаря! Не займайтеся самолікуванням! Це може призвести до ускладнення хвороби!

Зав.відділенням ОНІ                                                     Волкова Т.О.

 

644d804319da53eb3c5bd946a19f8b85_XL