Спалах гострої кишкової інфекції

   В місті Малин серед жителів, які відвідували кафе «Ранчо»  зареєстрований спалах гострої кишкової інфекції. Станом на 10 год. 17.07.2018 року постраждало 3 дорослих особи. Хворі знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні.  У вогнищі інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів.

   Слід нагадати, що саме влітку  кишкові інфекції набирають обертів.

   Гострі кишкові інфекції – одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай, гострі кишкові інфекції викликані бактеріями чи вірусами, які потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи водою.

   Кишкові інфекції передаються через споживання зараженої їжі, вживання зараженої води, під час купання у забруднених водоймах, через брудні руки і предмети побуту.

   Найчастіше збудники кишкових інфекцій знаходяться у сирій їжі тваринного походження (м’ясо, яйця, непастеризоване молоко, морепродукти), немитих фруктах та овочах.

   Найпоширеніші симптоми гострих кишкових інфекцій – слабкість, підвищення температури, біль у животі, блювота і діарея. При перших симптомах звертайтеся до лікаря!

  Щоб вберегти себе від харчових отруєнь і гострих кишкових інфекцій вживайте лише ті продукти, у якості яких ви впевнені, дотримуйтеся 5 кроків до безпечнішої їжі, купайтеся у безпечній воді.

   Купайтеся у чистих водоймах і відпочивайте лише на офіційно відкритих для відпочинку пляжах і рекреаційних зонах.

   5 кроків до безпечнішої  їжі:                             

    1.Дотримуйтесь чистоти та правил особистої гігієни.

  1. Зберігайте окремо готові та сирі харчові продукти.
  2. Проводьте ретельну теплову обробку.
  3. Зберігайте харчові продукти при безпечній температурі. Для більшості випадків це – від +2 до +8ºС.
  4. Використовуйте безпечну воду як для вживання так і для приготування їжі.

Будьте здорові!

Зав. відділом епіднагляду (спостереження) та

профілактики інфекційних захворювань         Лутай Т.О.