ПРО ЯКІСТЬ ХАРЧУВАННЯ ТА ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІТЕЙ В НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИХ ЗАКЛАДАХ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА ПРОЙДЕНИЙ ПЕРІОД 2018 РОКУ

Як відомо, харчування є одним із найважливіших факторів, що впливає на формування дитячого організму, його активну розумову та фізичну діяльність.

Їжа – це єдине джерело таких біоматеріалів як білки,жири, вуглеводи, мінеральні речовини, мікроелементи і вітаміни, які необхідні для побудови та оновлення клітин структурних утворень організму.

Раціональне харчування – запорука здоров’я, високої працездатності  та активного довголіття людини. Основний фактор, який визначає раціональність харчування – це збалансованість харчових речовин:  білків та їх амінокислот, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінералів, мікроелементів, які мають надходити в організм у необхідній кількості та в оптимальному співвідношенні один до одного.

Незбалансоване харчування є причиною аліментарно-залежних захворювань, до яких відносяться захворювання шлунково-кишкового тракту, анемія, хвороби обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет), авітаміноз тощо.

Важливість процесу організації харчування дітей у навчально-виховних закладах обумовлена і епідеміологічною складовою. Адже саме з дотриманням вимог на усіх етапах – від постачання продуктів харчування і сировини до реалізації готових страв – пов’язана профілактика спалахів харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій в організованих дитячих колективах.

Основними показниками правильної організації харчування дітей навчально-виховних закладів є показники здоров’я, тобто ступінь фізичного розвитку, відсутність шлунково-кишкових та інфекційних захворювань. Тому необхідно здійснювати чіткий контроль за харчуванням і станом здоров’я дітей, які перебувають у цих закладах.

При оцінці ефективності харчування велике значення надається лабораторному контролю за якістю харчування, як це передбачено санітарними правилами.

З метою визначення якості харчування дітей організованих колективів, фахівцями відділів та відділень ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» за пройдений період 2018 року здійснено 455 моніторингових обстежень дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, під час яких  досліджено 767 зразків готових страв на визначення калорійності, з них 57 (7,4%) не відповідали нормам. Найбільша кількість недовкладень харчових інгредієнтів у готові страви  зареєстрована в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Житомирського району, що складає 26,6%, а саме: в ДНЗ с.Сінгури в суп овочевий було недодано 29% продуктів, в гуляш – 25%, в компот – 33%; в школі с.Луки – в суп вермишелевий недодано 38% продуктів,  в кашу гречану із смаженою рибою – 31%; в школі с.Вертокиївка в борщ недодано 22% продуктів, в чай – 18%.

Крім того, було досліджено 478 проб кулінарних виробів на якість термічної обробки та  632 зразки овочів на вміст нітратів, відхилень від норми не виявлено.

На  мікробне забруднення досліджувалось 918 зразків страв, 54 (6%) не відповідали нормативним показникам, значна кількість відхилень має місце в ДНЗ та школах Олевського та Ємільчинського районів, а саме: бактерії групи кишкової палички були висіяні в салаті  із буряка в ДНЗ с.Варварівка,  в салаті із моркви в ДНЗ с.Зубковичі, в капусті тушкованій на харчоблоці в школі смт.Бучмани, в салаті із буряка на харчоблоці с.Покровське (Олевський район), в картопляному пюре на харчоблоці в школі смт.Рихальськ, в каші гречаній і гуляші в школі с.Андрійовичі, рибі тушкованій в школі с.Б.Рудня (Ємільчинський район) тощо.

З початку року відібрано і досліджено 9156 гігієнічних змивів на наявність умовно-патогенної мікрофлори, у 252 (2,7%) висіяна кишкова паличка із чистого посуду, кухонного інвентарю, технологічного обладнання, рук та спеціального одягу кухарів, що свідчить про незадовільне санітарно-гігієнічне утримання харчоблоків особливо у закладах Овруцького та Ємільчинського районів. Також  було досліджено 1583 гігієнічні змиви на наявність ієрсиніозу, відхилень не виявлено.

Як і раніше викликає занепокоєння забезпечення навчально-виховних закладів водою гарантованої якості.

В поточному році фахівцями обласного лабораторного центру відібрано і досліджено 1289 зразків питної води на відповідність вимогам Державних санітарних правил і норм «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», із них 1064 (82,5%) досліджені проби не відповідали санітарним вимогам за рахунок перевищення вмісту нітратів, заліза та за бактеріологічними показниками.

Найбільша кількість відібраних зразків питної води не відповідали санітарним вимогам за фізико-хімічними показниками в закладах Ружинського та Попільнянського районів – по 100%, Андрушівського району – 83%, Бердичівського та Черняхівського районів – по 66%, Радомишльського району – 60%, Романівського району – 57% тощо.

За мікробіологічними показниками найбільша кількість проб води, у яких виявлені відхилення, зареєстрована у Ємільчинському районі (50%), Олевському районі (45%) та низці інших. Вживання такої води є не тільки шкідливим для дитячого організму, а навіть небезпечним.

Фахівцями підрозділів обласного лабораторного центру по виявлених негативних результатах досліджень було надіслано 138 повідомлень керівникам закладів, 60 – територіальним громадам, 62 – керівникам районів та територіальним підрозділам  Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

В поточному році  робота по лабораторних обстеженнях дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів продовжується.

Лікар з ГДП

ДУ «Житомирський ОЛЦ

МОЗ України»                                                                                            О.О.Сокур

Пошук