Про спалах вірусного гепатиту А серед учнів Холосненської загальноосвітньої школи Коростенського району

      За період з 22.03.2018р. по 24.03.2018р. на вірусний гепатит А захворіло 5 учнів Холосненської загальноосвітньої школи Коростенського району. Всі хворі госпіталізовані в інфекційне відділення Коростенської центральної міської лікарні. В 3-х хворих захворювання протікає в легкій формі, в 2-х хворих середньої важкості.

     Розроблений план заходів по локалізації та ліквідації спалаху. У вогнищі     проводиться комплекс протиепідемічних заходів. З метою недопущення подальшого розповсюдження захворювань та раннього виявлення хворих проводяться обстеження контактних дітей та дорослих в домашніх вогнищах. За контактними встановлено медичне спостереження. Для лабораторних досліджень в школі відібрано зразки питної води, взято гігієнічні змиви з об’єктів довкілля. Проведена заключна та організована поточна дезінфекція.  Проводиться санітарно-освітня  робота серед учнів, персоналу закладу та місцевого населення.

     Протиепідемічні заходи  у вогнищі тривають. Ситуація перебуває на контролі  ДУ « Житомирський  обласний лабораторний центр МОЗ України».

Зав. відділення організації епід. досліджень              А.І. Головченко