Урочистості з нагоди професійного свята

12 жовтня напередодні Дня працівників санітарно-епідеміологічної служби в актовій залі Житомирського фармацевтичного коледжу ім.Г.С.Протасевича відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

image002

В урочистому заході взяли участь представники влади, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, комітету профспілки працівників охорони здоров’я, організації Товариства Червоного Хреста та головні винуватці свята – працівники санітарно-епідеміологічної служби.

image004

Від імені облдержадміністрації, громади області з привітальним словом виступив голова Житомирської обласної ради Й. А. Запаловський, який наголосив на тому, що державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: якість і безпека продуктів харчування, водозабезпечення населення, стан навколишнього середовища, безпечні умови праці, навчання та проживання, виховання наших дітей. Голова обласної ради оголосив особливу подяку працівникам санітарно-епідеміологічної служби за те, що завдяки натхненній і сконцентрованій праці спеціалістів у 2013 році в області не було спалахів інфекційних захворювань на об’єктах харчування, у тісній співпраці з органами влади вдалося на високому рівні  провести оздоровлення дітей влітку, зробити усе, щоб відпочинок був безпечним і корисним, докласти великих зусиль для покращення роботи в навчальних закладах.

image006

Привітавши фахівців санітарно-епідеміологічної служби, Йосип Антонович наголосив, що здоров’я населення визначається роботою профілактичної медицини, яка в області знаходиться на високому рівні, і побажав усім  міцного здоров’я, затишку у домівках, радості від дітей і онуків, добробуту в нашому спільному «Житомирському домі».

Від імені міського голови Володимира Михайловича Дебоя, виконавчого комітету міської ради висловив привітання заступник міського голови Олександр Бочковський, який особливу увагу акцентував на професіоналізмі кадрового потенціалу Житомирського міськрайонного відділу Головного управління. О. Бочковський наголосив на тому, що діяльність санітарно-епідеміологічної служби в місті надихає на нові звершення в галузі охорони здоров’я.

image008

Щиро подякували за плідну співпрацю і взаємодію директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Михайлович Торбас та голова профспілкового комітету Алла Федорівна Супряга. У своїх виступах вони наголосили на важливості, відданості і престижності праці, яка служить високим ідеалам.

image010

image012

Голова обласної організації Товариства Червоного Хреста О. В. Богдан з привітальним словом закликав усіх згадати у цей святковий день ветеранів санітарно-епідеміологічної служби, чий життєвий шлях та самовіддана праця є взірцем, прикладом для наслідування,подякував за плідну співпрацю і побажав, щоб важлива робота працівників санітарно-епідеміологічної служби завжди оцінювалася на належному рівні.

image014

З привітальним словом виступили керівники санепідслужби області – начальник Головного управління Олександр Сергійович Волков та директор ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Зіновій Михайлович Парамонов.

image016

З нагоди професійного свята вони висловили щиру вдячність працівникам Держсанепідслужби за те, що попри всі труднощі й негаразди  вони стоять на сторожі здоров’я і благополуччя нації, виконують відповідальні завдання, що полягають у захисті інтересів держави у сфері профілактичної медицини і побажали міцного здоров’я, добра, миру і злагоди, особистого щастя та сімейного благополуччя, невичерпних сил та наснаги, великого оптимізму, професійних успіхів, творчих сил та натхнення у великій справі – забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення!

Також на святкуванні почесними грамотами, преміями та цінними подарунками нагородили тих працівників, які зробили значний особистий внесок у розвиток профілактичної медицини Житомирщини.

image018

image020

image022

У цей день для працівників Держсанепідсслужби лунали найкращі привітання та побажання. Музичні вітання усім присутнім у залі дарували популярний вокально-інструментальний ансамбль «Древляни» та заслужений артист України, начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Градовський.

image024