Якість харчування дітей в навчально-виховних закладах області

Здорова дитина – надбання країни. І харчування має дуже важливу функцію – забезпечення дитячого організму основними поживними речовинами для підтримання життєдіяльності, росту, розвитку, підтримання імунітету – власне, збереження здоров’я дитини.

Період дитинства і юності супроводжується високою швидкістю росту і розвитку дитини, підвищеною руховою активністю. Все це потребує повноцінного харчування, максимальної збалансованості харчових раціонів, забезпечення білками тваринного походження з високою біологічною цінністю і повним набором незамінних нутрієнтів.

Наприклад, відсутність або дефіцит у раціоні харчування м’яса чи м’ясних продуктів призводить до розвитку у дітей залізодефіцитних анемій. Нестача риби, морепродуктів сприяє розвитку йодзалежних захворювань, відставання розумового розвитку, зниження процесів розумової працездатності, пам’яті, інтелекту та імунітету. Дефіцит овочевої продукції призводить до гіповітамінозів та авітамінозів, тощо.

Закон  збалансованого харчування передбачає постійне надходження в організм необхідної кількості білків, жирів, вуглеводів та інших важливих поживних речовин, кожній із яких належить своя особлива роль в обмінних процесах організму. При цьому звертають увагу на забезпечення потреби не лише в основних харчових речовинах – білках, жирах і вуглеводах, але і на цілий ряд компонентів, які не синтезуються людським організмом, але є необхідними для правильного обміну речовин. До цих речовин відносяться: незамінні амінокислоти, поліненасичені жирні кислоти, вітаміни, мінеральні речовини і мікроелементи.

Однак, слід зазначити, що при всій важливості основних і незамінних харчових речовин, для правильного перебігу обмінних процесів їх надлишок в харчуванні, як і нестача, шкідлива для людського організму, особливо для дитячого.

Різні відхилення в харчуванні дітей від вікової норми, можуть призвести до виникнення цілого ряду захворювань, серед яких:  ожиріння, діабет, атеросклероз, авітаміноз, гіпервітаміноз, захворювання опорно-рухового апарату та інші. Особливо небезпечні порушення харчування в ранньому віці, їх наслідки можуть проявитись як на фізичному, так і на розумовому розвитку дитини.

Харчування є також одним із факторів ризику щодо виникнення хвороб органів травлення, разом зі спадковістю, порушенням протиепідемічного режиму, недотриманням правил особистої гігієни, недостатньою руховою активністю та підвищеним навантаженням.

В області, як і в Україні в цілому, зберігається високий рівень загальної захворюваності. Особливе занепокоєння викликають захворювання органів травлення, які у структурі загальної захворюваності займають третє місце. Стрімко збільшується кількість дітей із залізодефіцитною анемією, чому, головним чином, сприяє дефіцит у раціоні харчування продуктів, багатих на білок та вітаміни, особливо вітамін С.

Серед факторів, що впливають на зростання хвороб органів травлення у дітей, 50% припадає на неповноцінне та неякісне харчування.

Важливість процесу організації харчування дітей у навчально-виховних закладах обумовлена і епідеміологічною складовою. Адже саме з дотриманням вимог на усіх етапах – від постачання продуктів харчування і сировини до реалізації готових страв – пов’язана профілактика  спалахів харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій в організованих дитячих колективах.

На сьогодні організацію харчування в загальноосвітніх навчальних закладах регламентують ряд нормативних та законодавчих документів. Серед них: Постанова Кабінету Міністрів України № 1591 від 22.11.2004 р. «Про затвердження норм харчування в навчальних та оздоровчих закладах»; «Санітарні норми і правила № 42-123-4177-86 «Умови, терміни зберігання продуктів, що особливо швидкопсуються», Закон України «Про безпечність та якість харчових продуктів» , спільні накази Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки від 01.06.2005 р. № 242/329 «Про порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», від 17.04.2006 р. № 298/227 «Про затвердження інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»; Постанова Головного державного санітарного лікаря України від 07.03.2002 р. № 10 «Про поліпшення організації харчування дітей та додаткові заходи щодо упередження спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь в навчальних закладах України» та ін.

В загальноосвітніх навчальних закладах області, на виконання Закону України «Про охорону дитинства», за рахунок місцевих бюджетів організоване безкоштовне одноразове гаряче харчування учнів 1-4 класів. Аналіз організації харчування свідчить про недотримання норм харчування на одну дитину в день, і насамперед, через недостатнє фінансування.

Фізіологічні норми споживання основних продуктів таких як м’ясо, риба, молоко і молочні продукти, овочі, фрукти тощо не виконуються, харчування дітей залишається незбалансованим.

В 1 півріччі поточного року фахівцями санепідслужби області проведено 1793 перевірки дитячих та підліткових закладів, в яких організовано харчування дітей, в 610 (34%)  із них виявлені порушення вимог санітарного законодавства.

В ході  державного санітарно-епідеміологічного нагляду за організацією харчування дітей  організованих колективів досліджено:

– 2053 готові страви на калорійність, у 119 випадках (5,8%) встановлено заниження калорійності;

– 571 страва на якість термічної обробки, відхилень не виявлено;

– 221 страва на вміст вітаміну «С», у 23 випадках (10,4%) мало місце порушення вітамінізації;

– 2694 проби страв на мікробне забруднення, 76 зразків (2,8%) не відповідали нормативним показникам;

– 17532 змиви на наявність умовно-патогенної мікрофлори, у 771 (4,4%) висіяна кишкова паличка із страв, обладнання, рук, одягу кухарів.

За порушення вимог санітарного законодавства на відповідальних осіб накладено 494 штрафи, вилучено з реалізації 344 кг неякісних та небезпечних харчових продуктів.

Вищевикладене свідчить, що в організації харчування школярів залишається невирішена ціла низка важливих питань щодо харчування дітей організованих колективів. Це в першу чергу достатнє фінансування, охоплення гарячим харчуванням учнів старших класів, забезпечення належної якості харчового раціону, рівня санітарно-освітньої та роз’яснювальної роботи серед дітей з боку вчителів, батьків, медичних працівників з питань гігієни харчування, дотримання правил особистої гігієни, тощо.

Запорукою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя в дитячих колективах є чіткий та дієвий контроль за суворим дотримання чинного законодавства при організації харчування організованих груп дітей з боку фахівців державної санітарно-епідеміологічної служби, керівництва навчальних закладів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, юридичних та фізичних осіб, які займаються постачанням харчових продуктів, виготовленням та реалізацією готових страв.

Пошук