Міністерство охорони здоров’я анонсує проведення консультації із зацікавленими сторонами та експертами на тему: «Громадське здоров’я: як його реформувати»

МОЗАналітичний центр Колегіум Анни Ярославни та громадська організація Центр UA спільно з Міністерством охорони здоров’я України запрошують Вас взяти участь у консультації з зацікавленими сторонами та експертами на тему «Громадське здоров’я: як його реформувати».

Консультація відбудеться 8 грудня 2016 року з 16.00 до 17.30 в Українському кризовому медіа центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Спікери консультації:

– д-р Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України

– Оксана Сивак, заступник міністра

– Віра Нанівська, голова аналітичного центру Колегіум Анни Ярославни

Питання до обговорення для визначення позицій зацікавлених сторін:

– Що таке громадське здоров’я?

– Пріорітети розвитку системи public health

– Що зміниться із впровадженням Концепції громадського здоров’я?

– Як вимірюється ефективність системи public health?

– Фінансування: де брати кошти і скільки потрібно?

– Децентралізація vs. громадське здоров’я

Під час консультації визначатимуться позиції зацікавлених сторін щодо мети нової policy і щодо проблем, вирішення яких вона вимагає. Очікується, що учасники консультації висловлять своє бачення важливості чи неважливості проблеми, яка виноситься на обговорення, погодяться або не погодяться із запропонованими у policy agenda рішеннями, запропонують своє рішення. Результатом консультацій зацікавлених сторін стане підготовлена Зелена книга проблем.

Визначення позицій зацікавлених сторін дозволить також прогнозувати появу соціальних ризиків під час введення нової policy, мобілізувати підтримку тих груп, які зацікавлені в проведенні реформи, та нейтралізувати спротив груп, чиї корупційні інтереси будуть порушені впровадженою реформою.

Реєстрація та додаткова інформація за електронною адресою: avorobyovska@gmail.com (контактна особа Анастасія Воробйовська).

Пошук