В с. Острів Овруцького району зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції

Станом на 10 год 07.09.2016р. у с. Острів Овруцького району захворіло 8 осіб, в т.ч. 2 дітей. Попередній діагноз: «гостра кишкова інфекція, гострий гастроентероколіт». Усі хворі перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Овруцької  центральної районної лікарні.  Перебіг захворювання у 8-ми госпіталізованих середньої важкості.

Спалах виник у побуті серед членів однієї родини. Всі страви, що вживались постраждалими готувались із домашніх продуктів та продуктів, придбаних в різних торговельних місцях району.

При епідобстеженні вогнища виявлені порушення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм та правил при приготуванні страв в домашніх умовах. Порушувалась технологія приготування, вживались швидкопсувні страви, що готувались напередодні. Продукти та готові страви зберігались без дотримання відповідного холодового режиму.

У вогнищі інфекції здійснюється комплекс протиепідемічних заходів. В ході розслідування спалаху відібрано  проби  харчових продуктів, питної води, санітарно-гігієнічні змиви, бактеріологічно обстежені хворі та контактні особи. Наразі бактеріологічні дослідження тривають.

У вогнищі проведена заключна дезінфекція, за контактними встановлено медичне спостереження.

Пошук