Повідомлення про летальний випадок ботулізму у м.Житомирі

botul      В інфекційне відділення Житомирської центральної лікарні №1 09.05.2016 року госпіталізовано жінку з попереднім клінічним діагнозом «ботулізм». На момент госпіталізації хвора перебувала у вкрай важкому стані. На жаль, попри усі зусилля лікарів, через годину після госпіталізації, жінка померла.

Фахівцям держсанепідслужби не вдалося в повному обсязі провести санітарно-епідеміологічне розслідування. Причиною цього стала категорична відмова особи, з котрою мешкала постраждала, від проведення будь-яких санітарно-протиепідемічних заходів у вогнищі токсикоінфекції. Однак з’ясовано, що ймовірним джерелом токсикоінфекції, що призвела до летального наслідку, стало вживання паштету м’ясного консервованого домашнього виготовлення.

З метою попередження ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації, зумовленої періодичними випадками ботулізму серед населення,  Держсанепідслужба вкотре нагадує основні заходи профілактики цієї небезпечної хвороби.

Розпізнати заражений продукт доволі складно. Адже уражена токсином продукція не має видимих ознак.

  1. В жодному разі не вживайте їжу:

– із здутих банок, банок з нещільно закритою, або ввігнутою кришкою;

– з банок, вміст яких має підозрілий або неприємний запах;

– з банок, які зберігаються понад один рік.

  1. Ніколи не купуйте консервовані продукти, виготовлені в домашніх умовах, у тому числі солені, в’ялені, копчені, «з рук» на ринках і вулицях.
  2. Негайно знищуйте підозрілий продукт без усякого сумніву.

Довідково: Ботулізм – це отруєння організму, що викликається токсином ботуліну, який продукується бактерією Clostridium botulinum. Токсин ботуліну є найтоксичнішим з усіх відомих бактеріальних токсинів. Спори цих бактерій досить  поширені в об’єктах навколишнього середовища, особливо в ґрунті, воді, рибі. Вони надзвичайно стійкі до факторів навколишнього середовища і витримують дію високих температур впродовж годин. Лише кип’ятіння сировини протягом 30 хвилин під тиском сприяє знищенню спор бактерій ботулізму та руйнуванню токсину. Особливістю бактерій ботулізму є те, що вони добре розвиваються і розмножуються в умовах відсутності кисню та низькому кислотному середовищі. Тобто консерви, особливо  з низьким вмістом кислот, є дуже добрим середовищем їх існування.

Зараження людини ботулізмом відбувається внаслідок вживання харчових продуктів, котрі містять токсини бактерій ботулізму. Варто наголосити, що зараження від людини до людини не відбувається.  Симптоми захворювання проявляються впродовж 12-36 годин після споживання продукту, що містить токсин. При цьому спостерігається підвищення температури тіла, стомлюваність, головокружіння, нудота, порушення зорових функцій, сухість в роті, утруднення ковтання та параліч м’язів. Параліч може призвести до утруднення дихання і, як наслідок, смерті хворого.

Тому при появі перших ознак захворювання потрібно негайно звертатися до лікаря. Вчасно надана медична допомога, основою якої є введення протиботулінічної сироватки, гарантує збереження життя хворому.

То ж будьте пильними.

У випадку появи симптомів ботулізму – негайно звертайтеся по медичну допомогу!

Пошук