Оперативна інформація про спалах вірусного гепатиту А в с.Садки Житомирського району станом на 29.03.2016р.

Головне управління Держсанепідслужби у Житомирській області надає оновлену інформацію про спалах вірусного гепатиту А в с.Садки Житомирського району, що виник серед учнів загальноосвітньої школи.

За минулу добу зареєстровано ще один випадок у неорганізованої дитини з сім’ї, де захворіли двоє дітей 9-ти та 14-ти років.

Станом на 29.03.2016р. всього захворіло та перебуває на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні дитячої обласної клінічної лікарні 5 дітей віком від 4 до 15 років. Діагноз «Вірусний гепатит А» лабораторно підтверджено у 4 хворих.

Спеціалістами Житомирського міськрайонного управління Держсанепідслужби області проведено санітарно-епідеміологічне обстеження в осередку захворювання. Для лабораторних досліджень відібрано  змиви з об’єктів навколишнього середовища, проби харчових продуктів та питної води, обстежено контактних осіб, дослідження  тривають.

В осередках захворювання проведено заключну дезінфекцію, за контактними проводиться медичне спостереження.  Протиепідемічні заходи у вогнищі тривають.