Кабінет Міністрів України скасував радянські санітарні норми та правила Розпорядження набирає чинності з 1 січня 2017 року

SSSR Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 94-р від 20 січня 2016 року, оприлюдненому на сайті уряду, санітарні, санітарно-гігієнічні, санітарно-протиепідемічні, санітарно-епідеміологічні, протиепідемічні, гігієнічні правила і норми, державні санітарно-епідеміологічні нормативи і санітарні регламенти, видані владою УРСР і СРСР, визнано такими, що втратили чинність і не застосовуються на території України.

Зазначеним розпорядженням скасовуються санітарні норми СРСР, які були прийняті до 1991 року.

Розпорядження набирає чинності з 1 січня 2017 року.

«Прийняття цього розпорядження – вагомий крок до декомунізації  нашої нормативно-правової бази у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення та дерегуляції бізнесу, – зазначає Святослав Протас, т.в.о. Голови Держсанепідслужби України, головного державного санітарного лікаря України. – Крім того це наблизить санітарне законодавство України до законодавства Європейського Союзу».

Разом з тим, за його словами, велика частина санітарних актів, які необхідні для захисту здоров’я населення, на даний час продовжують діяти.

Пошук