Участь у передачі телеканалу «Житомир» «Єдина країна: гаряча лінія»

vlcsnap-2016-02-11-15h42m34s15

Начальник відділу організації держсанепіднагляду Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області Ірина Загородня взяла участь у телепередачі «Єдина країна: гаряча лінія».

Цього разу ефір присвячувався обговоренню проблемних питань щодо санітарного стану річок Житомирщини, зокрема р. Кам’янка, що є притокою головної водної артерії м. Житомира – р.Тетерів.  

Під час телеефіру було озвучено не лише інформацію про санітарний стан та якість води у р. Кам’янка, значну увагу було приділено якості води водозаборів та питної води з водогінної мережі.

У своєму виступі Ірина Валеріївна зазначила, що незадовільний санітарний стан р.Кам’янка не позначиться на якості питної води. Водночас було наголошено на тому, що використовувати цю водойму для відпочинку або рекреаційних потреб населення все ж таки небезпечно.

Значну увагу під час ефіру було присвячено аналізу якості води водойм у місцях організованого купання населення. Зокрема йшлося про якість води організованих пляжів.

Завершуючи телепередачу, усі учасники заходу закликали мешканців міста дотримуватись простих правил, що стосуються охорони водойм. Сьогодні повинні усі   разом долучитися до важливої справи – збереження та відтворення водних ресурсів для нинішніх та майбутніх поколінь. Адже всі питання, що обговорювалися під час телеефіру є надзвичайно важливими і вимагають найбільшої уваги зі сторони не лише державних служб, але й громадськості.

Пошук